Капричиоза

180.00 ден220.00 ден

SKU: N/A Категорија:
Clear

Description

шунка, кашкавал,кечап, печурки

Додатна информација

големина

Мала, Голема

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Капричиоза”