Пица со врат

200.00 ден240.00 ден

SKU: N/A Категорија:
Clear

Description

димен врат, кашкавал, печурки

Додатна информација

golemina

Мала, Голема

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Пица со врат”