Штипска

160.00 ден200.00 ден

SKU: N/A Категорија:
Clear

Description

свежо св. месо, тесто, св.маст

Додатна информација

Големина

Мала, Голема

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Штипска”