30 Години традиција

Ресторанот Нецко2 од Штип е место каде може да уживате вие и вашите пријатели, со најдобрите понуди и највкусната скара и специјалитети приготвени од нашите веќе докажани мајстори, прилагодени според вашите вкусови…


Мени

Секој оној кој не посетил знае за квалитетот на нашата скара и јадења.Познатата Штипска пастрамајлија се подготвува по традиционален рецепт …

Повеќе

Храна за носење

Нашето вкусно мени сега е достапно и за онлајн нарачки. Нарачај онлајн и очекувај нѐ на твојата врата за помалку од 30 минути…

Повеќе

Соби за ноќевање

Сместување: сите соби имаат сопствена бања со туш, балкон, ТВ, мини бар. Услуга: ноќевање со појадок / полупансион / полнпансион….

Повеќе

МУДРИ ИЗРЕКИ ОД НАШИ СОГРАЃАНИ