Вегетаријана

160.00 ден210.00 ден

SKU: N/A Категорија:
Clear

Description

кечап, кашкавал, зеленчук, печурки

Додатна информација

golemina

Мала, Голема

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Вегетаријана”