Овчеполска 300 гр

120.00 ден

Категорија:

Description

домат, краставица, кромид, оригано, маслинов зејтин, овчо сирење на коцки, маслинки

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Овчеполска 300 гр”