Пица со туна

150.00 ден200.00 ден

SKU: N/A Категорија:
Clear

Description

туна, кашкавал, кечап, печурки

Додатна информација

golemina

Мала, Голема

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Пица со туна”