Светиниколска

170.00 ден220.00 ден

SKU: N/A Категорија:
Clear

Description

св.месо, тесто, сирење, јајце

Додатна информација

Големина

Мала, Голема

Коментари

Се уште нема коментари


Бидете први кои ќе коментирате “Светиниколска”